Hakkımızda

Beyaz eşya ve mobilya sektörünün en köklü firmalarından Dilcan 1972 yılında Beykoz'da Adem Kuru tarafından kurulmuştur. 1980 yılında Arçelik bayiliğini, 1990 yılında İstikbal bayiliğini, 2007 yılında Çilek Odası bayiliğini bünyesine katmıştır.
Kurulduğu günden bugüne sürekli büyümeyi hedefleyen Dilcan bugün Beykoz'da bulunan 6 mağazası ve 50.000'den fazla müşteri portföyüyle sektörün en büyüklerinden biri olmuştur.
Son yıllarda açmış olduğu sanal mağazaları ile konsept mağazacılık tecrübesini E=ticaret taşımış, en iyi fiyat, en iyi hizmet parolasıyla Türkiye'nin her yerine Yetkili Bayi güvencesiyle Arçelik ve İstikbal ürünlerinin satışını yapmaktadır.
Ana prensibimiz;
Arçelik, İstikbal ve Çilek konsept mağazalarımızda ürünlerimizi mükemmel bir teşhir anlayışıyla müşterilerimize sunmak, diğer alışveriş mağazalarımızda müşterilerimizin ihtiyaç ve hizmetlerine yönelik sürekli kendimizi yenileyerek her geçen gün daha kaliteli ürünleri müşterimizin beğenisine sunmak; satış ve satış sonrası her aşamada dünya standartlarında kaliteyi yakalayarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmaktır.
Misyonumuz;
Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrârla cevap vermek, insan sağlığına uygun, kullanışlı, kaliteli, konforlu ürünler ve satış sonrası hizmeti ile tam bir müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 Hemen Ara
0555 800 07 20